Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2021 14:45
Xbox Game Pass x Ubisoft
4875V

Xbox Game Pass ma otrzymać gry Ubisoftu. Gracze powinni szykować się na wiele tytułów

Jeszcze w tym roku Xbox Game Pass ma zostać rozbudowany o wiele gier Ubisoftu. Amerykańska korporacja podobno nie zapewni całego Ubisoft+, ale według plotki zeszłoroczne produkcje mają zostać dodane do katalogu.

Pod koniec grudnia 2020 roku pojawiła się plotka, według której Ubisoft+ rozbuduje katalog Xbox Game Pass. Bardzo możliwe, że korporacje wciąż dopinają szczegóły umowy, ponieważ pojawiła się nowa plotka dotycząca oferty.

Shpeshal Ed, który jako pierwszy wspomniał o dołączeniu Final Fantasy VII Remake do PS Plus, otrzymał wstępne szczegóły dotyczące umowy Microsoftu z Ubisoftem. Jego zdaniem nie możemy liczyć na pełną ofertę Ubisoft+ w Xbox Game Pass, ale do końca roku biblioteka Amerykanów ma zostać rozbudowana o gry francuskiego studia.

Jego zdaniem w Xbox Game Pass mają pojawić się wszystkie tytuły do premiery Immortal Fenyx Rising (włącznie), czyli również między innymi Watch Dogs Legion oraz Assassin's Creed Valhalla, ponieważ obie pozycje zadebiutowały przed nowym IP.

Nie otrzymaliśmy niestety żadnej daty, ale informator wspomina, że tytuły mają trafić do graczy do końca roku – może i w tym wypadku Microsoft zaskoczy i zapewni wielką rozbudowę oferty w listopadzie?

Xbox Game Pass x Ubisoft plotka

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/ubisofts-subscription-service-reportedly-coming-to-xbox-game-pass-by-the-end-of-2021-a0yav8x2I7Gq

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Immortals Fenyx Rising Ubisoft Watch Dogs Legion Xbox Xbox Game Pass