Iza Łęcka Iza Łęcka 10.03.2021 10:24
Resident Evil film
1165V

Film Resident Evil z oficjalnym plakatem inspirowanym okładką Resident Evil 4. Grafika potwierdza bohaterów

Sony Pictures powoli przygotowuje się do promocji „Resident Evil”. Chad Rook przedstawił na Twitterze oficjalny plakat produkcji, który czerpie mocne inspiracje z okładki Resident Evil 4. Sympatycy klimatycznego IP szybko doszukali się podobieństw.

Najbliższe miesiące zapowiadają się niezwykle intensywnie dla entuzjastów serii Resident Evil. W maju na konsolach oraz PC pojawi się Resident Evil Village, w międzyczasie planowany jest debiut serialu animowanego na platformie Netflix, natomiast Sony Pictures szykuje się do kinowej premiery reboota.

W „Resident Evil” Chad Rook wcieli się w postać Richarda Aikena. W ostatniej wiadomości na swoich mediach społecznościowych aktor zaprezentował pierwszy plakat filmu. Już po pierwszym spojrzeniu na grafikę, automatycznie można odnaleźć odwołania do okładki Resident Evil 4, co jednak nie powinno mieć zbyt wiele wspólnego z fabułą horroru – twórcy najpewniej zdecydowali się na miły, znaczący gest skierowany w stronę fanów.

Na materiale zostali również potwierdzeni bohaterowie, których zobaczymy w produkcji: Ada Wong, Albert Wesker, Brad Vickers, Chief Irons, Chris Redfield, Claire Redfield, Jill Valentine, Leon S. Kennedy, Richard Aiken oraz William Birken.

Film „Resident Evil” najprawdopodobniej zadebiutuje na ekranach kin na samym początku września tego roku, choć możemy przypuszczać, że konkretna data wciąż jest zależna od sytuacji epidemiologicznej na całym świecie. Przypomnijmy, że ostatnio Universal Pictures opóźniło premiery dwóch wyczekiwanych produkcji.

Resident Evil 4 okładka

Źródło: https://www.resetera.com/threads/resident-evil-2021-film-teaser-poster-released-lists-characters-that-will-appear-in-the-film.391372/

Tagi: film Resident Evil sony pictures