Iza Łęcka Iza Łęcka 10.03.2021 08:15
Death Stranding GeForce Now
2988V

Xbox Series X|S i Xbox One z Death Stranding i innymi grami z PC. Wszystko za sprawą GeForce Now

Death Stranding oficjalnie nie znalazło się na Xboksach Series X|S oraz Xboksie One, jednak gracze mogą zapoznać się z produkcją Hideo Kojimy za sprawą przeglądarki Edge oraz GeForce Now. Streaming w chmurze zapewnia dostęp do wielu tytułów dostępnych na Steam i Epic Games Store.

Już w tym tygodniu informowaliśmy na naszym portalu, że testerzy mają okazję sprawdzać nową wersję przeglądarki Edge. Propozycja może jednak trafić w gust większego grona odbiorców, gdyż pozwala nie tylko ograć pozycje ze Stadii, ale również skorzystać z GeForce Now.

Usługa firmy NVIDIA w każdym tygodniu otrzymuje nowe gry, za które nie trzeba dodatkowo płacić – gracze mogą korzystać z tytułów posiadanych między innymi na Steam lub Epic Games Store.

Jeśli więc kupiliście przykładowo Death Stranding w wersji PC na jednej ze wspomnianych platform, to bez przeszkód przystąpicie do poznania klimatycznej historii na Xboksach Series X|S lub Xboksie One. Na poniższym materiale został przedstawiony cały proces uruchomienia pozycji.

Co więcej, GeForce Now na Xboksach umożliwi także sprawdzenie aktualnie najlepszej wersji Cyberpunka 2077, natomiast w momencie nawiązania współpracy Nvidii z kolejnymi partnerami, w przyszłości na liście mogą zagościć takie pozycje jak chociażby Horizon Zero Dawn, Detroit: Become Human czy nawet Days Gone.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/xbox-consoles-new-browser-can-also-stream-steam-games-including-death-stranding/

Tagi: Death Stranding geforce now Xbox One xbox series X|s