Iza Łęcka Iza Łęcka 10.03.2021 07:36
Overwatch Blizzard
1280V

Overwatch w 120 klatkach na sekundę na Xboksach Series X|S. Blizzard zaskakuje nową aktualizacją

Blizzard zaproponował graczom Overwatch kolejne wyzwanie, oferując jednocześnie pełne wsparcie produkcji dla nowych konsol Microsoftu. Na Xboksach Series X|S możecie walczyć z przeciwnikami w 120 klatkach na sekundę.

Od 9 do 22 marca na serwerach Overwatch trwa specjalne wydarzenie PachiMarchi, dzięki któremu entuzjaści intensywnych zmagań mogą zdobyć między innymi kolejną skórkę dla Wieprza – wystarczy w ciągu najbliższych dwóch tygodni wygrać przynajmniej 9 pojedynków (szybka gra, rankingowy mecz lub Salon Gier). Już po zalogowaniu użytkownicy otrzymają 6 sprayów przygotowanych przez społeczność, natomiast 6 zwycięstw zostanie nagrodzonych emotką dla Złomiarza. Za 3 wygrane do zgarnięcia będzie ikonka gracza, która prezentuje PachiMarchi.

Wszystkie nowinki zostały zaprezentowane na poniższym zwiastunie, tymczasem okazuje się, że Blizzard nie chwali się nowością, która wydaje się najważniejsza – od teraz Overwatch działa na Xboksach Series X|S w 120 klatkach na sekundę.

Gracze korzystający z Xboksów Series X i Xboksów Series S mogą uruchomić nowy tryb nazwany „Framerate”, który sprawi, że pozycja będzie działać w rozdzielczości 1440p przy 120Hz na XSX, bądź 1080p i 120Hz na XSS.

Prawdopodobnie przez wymóg przygotowania dedykowanej wersji obecnie nie doświadczymy sieciowych zmagań w 120 klatkach na sekundę na PlayStation 5. Dlatego też Call of Duty Warzone jest dostępne w oczekiwanej płynności na XSX|S, natomiast na najnowszej konsoli Sony już nie.

Jeżeli czekacie na Overwatch 2, sprawdźcie najnowszy materiał poświęcony przygotowaniu oczekiwanej kontynuacji.

Źródło: Twitter: MauroNL3

Tagi: 120 fps Blizzard Blizzard Entertainment Overwatch