Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2021 19:53
Ancestors Legacy Free Peasant Edition
1282V

Ancestors Legacy Free Peasant Edition dostępny za darmo. Sprawdźcie krwawego RTS-a

Destructive Creations zaprasza graczy na specjalne wydanie Ancestors Legacy. Darmowa produkcja została wrzucona na Steam i zainteresowani otrzymają dostęp do sporej zawartości. Poznajcie pełne szczegóły dotyczące gry.

Ancestors Legacy zadebiutowało na rynku w 2018 roku i produkcja w swoim czasie była chwalona za między innymi świetną atmosferę, wiele taktycznych możliwości podczas bitew oraz krwawe sceny. Tytuł w późniejszym czasie trafił na konsole, a właśnie zaprezentowano jego bezpłatne wydanie.

Ancestors Legacy Free Peasant Edition to specjalna wersja produkcji, którą jak wskazuje nawet sam tytuł pobierzemy za darmo. Twórcy oferują wszystkie 17 map multiplayer i cztery misje dla pojedynczego gracza z kampanii wikingów. W sieciowych starciach możemy sprawdzić cztery podstawowe nacje oraz weźmiemy udział w różnorodnych pojedynkach (1v1, 2v2, 3v3). Autorzy pozwolą nam sprawdzić umiejętności w rozgrywce multiplayer, ale możemy także znaleźć sojusznika i zmierzyć się ze sztuczną inteligencją.

Produkcję Destructive Creations pobierzemy ze Steam i aktualnie nie pojawiły się informacje, które sugerowałyby, że twórcy zapewnią podobne wydanie na konsolach. Możemy podejrzewać, że deweloperzy chcą w taki sposób przypomnieć światu o IP i może nawet doczekamy się zapowiedzi kontynuacji? Sprawdźcie zwiastun strategii.

Sprawdźcie naszą recenzję Ancestors Legacy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 1C Company Ancestors Legacy Ancestors Legacy Free Peasant Edition Destructive Creations