Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2021 20:20
Apex Legends Switch
1254V

Apex Legends na Nintendo Switchu w 576p w trybie przenośnym. Znamy pełną specyfikację i oglądamy gameplay

Od jutra Apex Legends będzie dostępny na Nintendo Switchu, więc poznaliśmy pełną specyfikację gry, a nawet możemy sprawdzić czysty gameplay. Reżyser produkcji opowiada o grze i przedstawia dokładne założenia rozgrywki.

Posiadacze Nintendo Switchów bardzo długo czekali na ogłoszenie daty premiery Apex Legendes, ale na szczęście produkcja już jutro wyląduje na hybrydowej konsoli. Twórcy z Respawn Entertainment zapewnią pełny cross-play, więc na serwerach spotkają się gracze z różnych platform, ale musicie pamiętać, że przynajmniej aktualnie w grze nie pojawi się cross-progresja.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Apex Legends zadziała w wersji przenośnej Nintendo Switcha w rozdzielczości 576p, a gdy podłączymy konsolę do telewizora, to jakość obrazu podskoczy do 720p. Niezależnie od wybranego wariantu rozgrywki – tytuł Respawn Entertainment zadziała w 30 klatkach na sekundę.

W weekend na głównym kanale Nintendo pojawił się ciekawy materiał, na którym Chad Grenier zdradza graczom podstawowe porady dotyczące Apex Legends. Jest to dobry moment, by spojrzeć na czystą rozgrywkę.

Zamierzacie sprawdzić Apex Legends na Nintendo Switchu? Ja szczerze chętnie ściągnę tytuł na konsolę, bo dobrych Battle Royale wciąż brakuje na sprzęcie Japończyków.

Źródło: https://www.nintenderos.com/2021/03/detallada-la-resolucion-y-el-framerate-de-apex-legends-en-nintendo-switch/

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment