Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.03.2021 13:30
Superman zwiastun Liga Sprawiedliwości
1416V

Liga Sprawiedliwości z prezentacją Supermana. Zwiastun przybliża postać graną przez Henry'ego Cavila

Snyder Cut "Ligi Sprawiedliwości" jest już coraz bliżej, więc machina promocyjna stale przyspiesza. Wczoraj otrzymaliśmy zwiastun, który w pełni poświęcony został postaci Supermana.

"Liga Sprawiedliwości" od Zacka Snydera to bez dwóch zdań jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów najbliższych tygodni. Do premiery dojdzie już 18 marca i będzie to bez wątpienia niezwykle długi i intensywny seans. I wszystko wskazuje na to, że może być to bardziej swego rodzaju przeżycie, aniżeli po prostu dzieło filmowe. Cóż, już same zwiastuny zdają się to potwierdzać.

Jeśli natomiast wciąż mało Wam trailerów związanych z filmem, to w Internecie wylądował wczoraj kolejny. Ten nie skupia się, jak wiele poprzednich, na ogólnych wydarzeniach z produkcji. Tym razem cała uwaga skupia się wyłącznie na jednym z bohaterów. Mowa o najpotężniejszym z herosów, a więc Supermanie, w którego na potrzeby dzieła wciela się bardzo lubiany Henry Cavill.

Materiał jest oczywiście utrzymany w bardzo podobnym tonie względem poprzednich. Górują ciemne barwy i ciężki klimat, a pompatyczne cytaty Supermana tylko wszystko podkręcają. Jeśli więc jesteście fanami takich elementów, koniecznie rzućcie okiem na to, co przygotowano. Henry Cavill na potrzeby Snyder Cut będzie musiał przybrać swoją najmroczniejszą maskę.

Źródło: https://twitter.com/snydercut/status/1367887648791085057

Tagi: Justice League liga sprawiedliwości Superman Zack Snyder