Liga Sprawiedliwości na nowym zwiastunie. Film Zacka Snydera zadebiutuje za mniej niż miesiąc

Filmy i seriale
1732V
Liga Sprawiedliwości na nowym zwiastunie. Film Zacka Snydera zadebiutuje za mniej niż miesiąc
Kajetan Węsierski | 21.02.2021, 13:30

Nowa wersja "Ligi Sprawiedliwości", za którą odpowie Zack Snyder, trafi do kin już za mniej niż miesiąc. Z tego względu przygotowane zostało nowe, krótkie wideo, które o tym przypomina. 

"Liga Sprawiedliwości" w wizji Zacka Snydera to film, na który w dobie zamkniętych kin czeka się całkiem mocno. Dla sporej grupy ludzi będzie to bez wątpienia swego rodzaju zastępstwo za wysokobudżetowe produkcje, o których w obecnych czasach możemy w dużej mierze marzyć. Warto w tym miejscu przypomnieć, że premiera będzie miała miejsce 18 marca 2021 roku - oczywiście na HBO Go. 

Dużym wydarzenie był bez wątpienia zwiastun, który ostatnio opublikowano. Cóż - jego przyjęcie było dość skrajne (fani byli zachwyceni, cała reszta zdystansowała się jeszcze bardziej), ale trzeba napisać, że było o nim głośno. Teraz dostaliśmy kolejną, krótką zajawkę, która ma przypomnieć, że do premiery został już mniej niż miesiąc. Spot trwa zaledwie kilkanaście sekund i pozwala nam z blisko przyjrzeć się bohaterom, których będziemy mogli oglądać na naszych domowych ekranach. 

I choć film bez wątpienia będzie dla wielu osób zaledwie ciekawostką i czterogodzinną przeprawę przez nową, pompatyczną wizję projektu, który mogliśmy już oglądać, zdecydowani warto będzie dać mu szansę. Oczywiście w dużej mierze zależeć to będzie od nadmiaru czasu, jaki mamy zagospodarowany. Warto bowiem pamiętać, że całość ma trwać ponad cztery godziny

Źródło: https://twitter.com/snydercut/

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper