Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.02.2021 13:30
Liga Sprawiedliwości nowy zwiastun
1405V

Liga Sprawiedliwości na nowym zwiastunie. Film Zacka Snydera zadebiutuje za mniej niż miesiąc

Nowa wersja "Ligi Sprawiedliwości", za którą odpowie Zack Snyder, trafi do kin już za mniej niż miesiąc. Z tego względu przygotowane zostało nowe, krótkie wideo, które o tym przypomina. 

"Liga Sprawiedliwości" w wizji Zacka Snydera to film, na który w dobie zamkniętych kin czeka się całkiem mocno. Dla sporej grupy ludzi będzie to bez wątpienia swego rodzaju zastępstwo za wysokobudżetowe produkcje, o których w obecnych czasach możemy w dużej mierze marzyć. Warto w tym miejscu przypomnieć, że premiera będzie miała miejsce 18 marca 2021 roku - oczywiście na HBO Go. 

Dużym wydarzenie był bez wątpienia zwiastun, który ostatnio opublikowano. Cóż - jego przyjęcie było dość skrajne (fani byli zachwyceni, cała reszta zdystansowała się jeszcze bardziej), ale trzeba napisać, że było o nim głośno. Teraz dostaliśmy kolejną, krótką zajawkę, która ma przypomnieć, że do premiery został już mniej niż miesiąc. Spot trwa zaledwie kilkanaście sekund i pozwala nam z blisko przyjrzeć się bohaterom, których będziemy mogli oglądać na naszych domowych ekranach. 

I choć film bez wątpienia będzie dla wielu osób zaledwie ciekawostką i czterogodzinną przeprawę przez nową, pompatyczną wizję projektu, który mogliśmy już oglądać, zdecydowani warto będzie dać mu szansę. Oczywiście w dużej mierze zależeć to będzie od nadmiaru czasu, jaki mamy zagospodarowany. Warto bowiem pamiętać, że całość ma trwać ponad cztery godziny

Źródło: https://twitter.com/snydercut/

Tagi: DC Justice League Liga Sprawiedliwości Zack Snyder