Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2021 17:44
Cyberpunk 2077 Auto Silverhanda
2943V

Cyberpunk 2077 na pięknych ujęciach. Efektowny timelapse pokazuje grę CD Projekt RED

Najnowsza produkcja CD Projekt RED zainteresowała jednego z twórców, który zaprezentował Cyberpunka 2077 na kilku efektownych ujęciach. CROWNED przygotował timelapsy przedstawiające piękną stronę Night City.

Cyberpunk 2077 potrafi zachwycić oprawą, ale aktualnie jedynie gracze wyposażeni w bardzo mocne PC potrafią docenić pracę wykonaną przez artystów z CD Projekt RED. Twórcy zapraszają nas do efektownego miasta, jednak niestety na konsolach nie możemy doświadczyć oczekiwanych widoków.

CROWNED zaprezentował, jak jednak może wyglądać Night City. Twórca specjalizujący się w kreowaniu timelapseów pokazał, jak zmiana pory dnia odświeża produkcję Polaków. Widzimy tutaj w zasadzie kilka ujęć, które jednak zostały dopieszczone właśnie przez fakt, że autor doskonale wiedział, co chce pokazać i jak trzeba przedstawić sceny.

Gracze Cyberpunka 2077 mogą jedynie czekać na kolejne wiadomości od CD Projekt RED. Jeszcze w marcu ma zostać wydana opóźniona aktualizacja, która według oficjalnych informacji ma znacząco poprawić jakość rozgrywki. Trudno jednak aktualnie powiedzieć, kiedy pliki zostaną opublikowane. Jak wiadomo studio mierzy się z konsekwencjami ataku hakerów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077