Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2021 16:54
Nintendo Switch Pro
1506V

Nintendo Switch Pro może otrzymać ekskluzywne gry? Zaskakujące przecieki o konsoli Japończyków

Powróciły plotki dotyczące nowego Nintendo Switcha, który miałby trafić na rynek jeszcze w tym roku. Jeśli jednak wierzyć najnowszym doniesieniom, konsola może nawet otrzymać ekskluzywne gry, które nie będą działać na standardowym modelu hybrydowego urządzenia.

Redakcja Bloomberg ponownie pobudziła fanów Nintendo twierdząc, że jeszcze w tym roku ma ruszyć produkcja nowych konsol Nintendo. Usprawniony sprzęt otrzyma między innymi większy ekran, a według najnowszych przecieków – mocniejsza specyfikacja sprawi, że część deweloperów ma wydawać gry ekskluzywnie na nowego Nintendo Switcha.

NateDrake, wiarygodny informator z forum ResetERA, skomentował ostatnie doniesienia Bloomberga i potwierdził, że słyszał o tych szczegółach... A nawet dodał informację o produkcjach przygotowywanych na wyłączność:

„Będzie kilka wybranych ekskluzywnych gier, szczególnie od partnerów third-party. Może to nie być duża liczba, ale wiem o co najmniej jednym”.

Według innej osoby, deweloperzy otrzymali już devkity poprawionego Nintendo Switcha lub przynajmniej poznali specyfikację sprzętu – NateDrake potwierdził, że słyszał te same informacje.

Jak się okazuje, Nintendo Switch Pro miałby nawet zachęcać deweloperów do przenoszenia na urządzenie gier, które nie mogły już trafić na Nintendo Switcha z powodu słabszej specyfikacji platformy.

Nie są to w żaden sposób potwierdzone wiadomości, ale jak widać kolejne osoby donoszą, że trwają prace nad nowym Nintendo Switchem.

Źródło: https://twistedvoxel.com/nintendo-switch-pro-exclusive-games/

Tagi: Nintendo nintendo switch Nintendo Switch Pro switch