Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2021 09:21
Wargame Red Dragon
493V

Wargame Red Dragon za darmo. Wkrótce pobierzemy Surviving Mars

Gracze mogą ściągać kolejną produkcję za darmo i szykować się na następny tytuł. Na dobry początek pobieramy Wargame Red Dragon, by w następnym tygodniu otrzymać Surviving Mars. Epic Games kontynuuje wielką promocję swojej platformy.

Epic Games od wielu miesięcy prowadzi promocję i systematycznie rozdaje graczom nowe gry. Czasami mamy okazję wrzucić na listę tytuły AAA od największych wydawców, a innym razem na zestawieniu widzimy mniejsze propozycje – warto sprawdzać kolejne pozycje i rozbudowywać za ich pomocą swoją wirtualną półkę.

Najnowszą grą oferowaną w ramach oferty jest Wargame Red Dragon – tytuł zadebiutował w 2014 roku i zebrał oceny na poziomie 78%. Eugen Systems przygotowało strategię czasu rzeczywistego, która została doceniona za między innymi ciekawe scenariusze, dobre tempo rozgrywek oraz szereg zróżnicowanych jednostek.

Epic Games oferuje także trzy rozszerzenia (Russian Roulette [10v10 Map], Second Korean War oraz The Millionth Mile), które na pewno rozbudują Wasze doświadczenie i pozwolą cieszyć się strategią.

Wargame Red Dragon jest dostępny za darmo do 11 marca. Następnie gracze otrzymają dostęp do wspomnianego w tytule Surviving Mars.

Sprawdźcie zwiastun Wargame Red Dragon. Pamiętajcie również o pobraniu Ratchet & Clank oraz sprawdźcie promocję na PlayStation Store.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Tagi: Eugen Systems Focus Home Interactive Wargame: Red Dragon