Evil Inside to kolejny horror inspirowany PT. Twórcy czerpią garściami z pomysłu Hideo Kojimy

Gry
974V
Evil Inside to kolejny horror inspirowany PT. Twórcy czerpią garściami z pomysłu Hideo Kojimy
Wojciech Gruszczyk | 05.03.2021, 20:45

Hideo Kojima nigdy nie otrzymał szansy dokończenia prac nad PT, ale demo wydane na PlayStation 4 pobudziło deweloperów, którzy chętnie opracowują swoje wizje na Silent Hills. W marcu odbędzie się premiera Evil Inside i tytuł jest inspirowany projektem Japończyka.

25 marca odbędzie się premiera Evil Inside, czyli najnowszej propozycji przygotowanej przez studio JanduSoft S.L. Twórcy zapewnią grę na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC, a gracze mogą oczekiwać psychologicznego horroru.

Pod względem historii będziemy świadkami traumatycznych wydarzeń – główny bohater opowieści opiekuje się młodszym bratem, ponieważ ich matka została zabita przez ojca. Problemy powiększają wizje i lęki, z którymi musi mierzyć się Mark i gracze doświadczą różnych, tajemniczych wizji.

Akcja skupia się na zebraniu fragmentów spirytystycznej tablicy, dzięki której Mark będzie mógł skontaktować się ze swoją matką i w końcu pozna całą prawdę o swojej rodzinie. Tak tytuł zapowiadają deweloperzy:

„Poznaj dom Marka, który ciągle się zmienia. Powoli atmosfera będzie się zmieniać. Nic nie jest tym, czym się wydaje. Pokonaj swoje lęki. Zmierz się z terrorem i prawdą. Ale przede wszystkim... przeżyj prawdziwy horror”

Po pierwszym zwiastunie w Sieci pojawiła się opinia, że Evil Inside to kolejna produkcja, która bardzo mocno inspiruje się PT. Trudno jednak aktualnie określić, czy tym razem możemy liczyć na kawał przerażającej przygody.

Sprawdźcie również najciekawsze growe horrory zmierzające na rynek w 2021 roku.

Źródło: YouTube.com https://store.steampowered.com/app/1243880/Evil_Inside/

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper