Assassin’s Creed: Warriors w 2022 roku z oczekiwaną lokalizacją? Pojawiają się przecieki o grze Ubisoftu

Gry (plotka)
24599V
Assassin’s Creed: Warriors w 2022 roku z oczekiwaną lokalizacją? Pojawiają się przecieki o grze Ubisoftu
Wojciech Gruszczyk | 06.03.2021, 04:08

Jeszcze nie możemy otwierać szampanów, ale bardzo możliwe, że w przyszłym roku Ubisoft spełni marzenia wielu fanów serii Assassin’s Creed. Według przecieków, najnowsza odsłona serii może zaprowadzić graczy do Japonii.

Ubisoft aktualnie skupia się na promocji Assassin’s Creed Valhalla, ponieważ produkcja cieszy się wyśmienitym zainteresowaniem i deweloperzy zamierzają rozwijać grę przez wiele dodatków. Już wcześniej pojawiły się plotki dotyczące najbliższego kalendarza francuskiej korporacji i według informatorów – w 2021 roku nie otrzymamy nowej odsłony serii.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy otrzymają dodatkowy czas na dopracowanie gry i według najnowszych przecieków na rynek zmierza Assassin’s Creed: Warriors – tytuł ma być dostępny pod koniec 2022 roku. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, to deweloperzy zapewnią akcję w Japonii pomiędzy 1603 a 1868 rokiem, w historycznym okresie Edo lub Tokugawa.

W Assassin’s Creed: Warriors ma pojawić się wyłącznie bohaterka – gracze wcielą się w Akako Shiratori, która jest „początkującą” członkinią japońskiego zakonu assassynów. Twórcy tym razem mają skupić się wyłącznie na skrytobójczyni. Wydarzenia mają w głównej mierze rozegrać się w Tokio.

Sytuacja jest jednak bardzo interesująca, ponieważ Assassin’s Creed: Warriors ma być pierwszą odsłoną serii, która trafi wyłącznie na PlayStation 5, Xboksy Series X|S i PC.

Twórcy mają zaofeorwać „silne inspirację” mitologią japońską, co w zasadzie nie jest specjalnie zaskakujące biorąc pod uwagę, że w poprzednich odsłonach serii również pojawiały się podobne motywy. W Assassin’s Creed: Warriors mamy zmierzyć się z Yokai.

Na potwierdzenie tych szczegółów będziemy musieli zaczekać, jednak trzeba pamiętać, że akurat seria Assassin’s Creed od lat mierzy się z większymi przeciekami, które już kilka miesięcy przed konkretną zapowiedzią zdradzają ważne szczegóły dotyczące gry. Czy tak będzie tym razem? Trudno powiedzieć, ale pewnie znalazłoby się wielu graczy, którzy chcieliby zapoznać się z Assassynem umiejscowionym w Japonii.

Źródło: https://segmentnext.com/2021/03/04/assassins-creed-warriors-japan-rumor/

Komentarze (162)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper