Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2021 14:16
Gry na PS5 w promocji
2987V

Gry na PS5 w promocji. Spider-Man Miles Morales, Demon’s Souls Remake i Sackboy Wielka Przygoda

Sony rozpoczęło generację od nowego standardu cenowego, ale wystarczyło kilka miesięcy, by produkcje na PS5 były dostępne w znacznie lepszych cenach. Teraz jednak możemy już kupić Spider-Man Miles Morales, Demon’s Souls Remake i Sackboy: Wielka Przygoda w znacznie lepszych ofertach.

PS5 to pierwsza konsola Sony, na którą gry w dniu premiery są sprzedawane za ponad 300 zł. Wielu graczy nie chce pozwolić sobie na takie wydatki i w pewnym momencie możemy mieć pewność, że pojawią się promocje, dzięki którym kupimy tytuły w znacznie lepszych cenach. Najnowsza oferta pozwala sięgnąć po trzy znane pozycje.

Trzeba przyznać, że Demon's Souls Remake za odrobinę ponad 200 zł, to naprawdę dobra cena biorąc pod uwagę, że niektórzy gracze w listopadzie kupili tytuł za 349 zł. Podobnie sytuacja wygląda ze Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition – w pakiecie zainteresowani otrzymają historię Moralesa oraz Parkera (Spider-Man Remastered).

Niektórzy mogą także skusić się na Sackboy: Wielka Przygoda – jest to aktualnie jedna z najciekawszych propozycji dla entuzjastów kooperacji, która trafiła na najnowszy sprzęt japońskiej korporacji.

Gry na PS5 w promocji

Sprawdźcie nasze recenzje przecenionych tytułów: Spider-Man Miles Morales, Demon’s Souls Remake i Sackboy Wielka Przygoda.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocje-na-gry-na-wylacznosc-playstation-5-na-allegro-demons-souls-za-219-zl/

Tagi: gry na ps5 promocja PS5