Iza Łęcka Iza Łęcka 04.03.2021 12:55
Diablo 2 Resurrected
749V

Diablo 2 Resurrected z fałszywymi zaproszeniami do testów. Blizzard ostrzega graczy

Blizzard przygotowuje graczy na testowanie Diablo 2 Resurrected, a zainteresowanie wydarzeniem jest na tyle duże, że pojawiają się oszuści, którzy planują skorzystać na akcji. Pracownik studia ostrzega i przypomina o jedynej oficjalnej drodze otrzymania zaproszenia do testów.

Blizzard, potwierdzając Diablo 2 Resurrected, zapowiedział nadciągające testy, natomiast na początku tego tygodnia informowaliśmy sympatyków IP o dwóch szansach na wypróbowanie gry. Zgodnie z planem w pierwszej kolejności sprawdzana będzie rozgrywka single-player, a następnie multiplayer.

Nowa wiadomość pobudziła nie tylko entuzjastów Diablo, ale i oszustów próbujących naciągnąć graczy. Na Twitterze pojawiły się konta, które miały pomóc w zdobyciu dostępu do testów, tymczasem jak możemy się spodziewać, mogłoby to poskutkować dodatkowymi kłopotami, jak chociażby utratą konta Battle.net.

Jeden z pracowników amerykańskiego giganta branży, Adam Fletcher, odwołując się do niebezpiecznych inicjatyw zaznaczył, że jedyną drogą otrzymania dostępu do gry jest zapisanie się na oficjalnej stronie studia.

Możemy mieć pewność, że w czasie gdy Blizzard rozpocznie wysyłanie zaproszeń do testów, w Sieci zawitają aukcje zawierające konta z odblokowanym dostępem – w przypadku poprzednich gier studia możliwość sprawdzenia wcześniejszych wersji produkcji okazywała się niezwykle cenna.

Źródło: https://www.vg247.com/2021/03/03/diablo-2-resurrected-alpha-scams/

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo 2 Resurrected DIablo II