Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2021 19:02
After the Fall PS4 PS5 PSVR
791V

After the Fall to Left 4 Dead w VR? Gra wygląda intrygująco. Zapowiedziano Zenith i I Expect You To Die 2

Sony zapowiedziało jeszcze trzy produkcje zmierzające na PlayStation VR, ale aktualnie to After the Fall jest jedną z najciekawszych gier z dzisiejszego zestawienia. Twórcy Arizona Sunshine szykują kooperacyjną strzelankę, która może trafić w gust posiadaczy VR.

Sony zapowiedziało dzisiaj pokaz sześciu gier zmierzających na PlayStation VR i już wcześniej informowałem o Doom 3: VR Edition, Song in the Smoke i Fracked. Poniżej znajdziecie materiał podsumowujący wszystkie gry, ale na początku warto zapoznać się z kolejnymi trzema tytułami.

After the Fall to kooperacyjny shooter od twórców Arizona Sunshine. Gracze w tym wypadku trafią do postapokaliptycznego świata, w którym śmiałkowie będą walczyć o przetrwanie. Zespół zadbał o sieciową zabawę z pełnym wsparciem cross-platformowej zabawy. Akcja została osadzona w alternatywnym Los Angeles lat 80. i podczas rozgrywki zmierzymy się z śnieżnymi stworami. Nie będą to typowe zombie, ale studio obiecuje, że w trakcie misji zmierzymy się prawdziwymi hordami rywali. Dzisiaj otrzymaliśmy kinowy zwiastun, ale wkrótce zostanie opublikowany materiał pokazujący czystą rozgrywkę. Gra zadebiutuje „wkrótce”.

Zenith to VR MMO, który „łączy kolorowy, otwarty świat z pełną adrenaliny przygodową grą akcji”. Autorzy zaoferują w tym wypadku ręcznie przygotowane krainy, w których będziemy mogli spędzić długie godziny. W pozycji zostaniemy zapoznani z wciągającą opowieścią, a w tytule nie zabraknie rozbudowanych misji czy też rozwoju protagonisty (skorzystamy z Esencji, magicznej siły życiowej wszystkich żywych istot). Tytuł ma zapewnić w pełni sieciową rozgrywkę.

I Expect You To Die 2: The Spy And The Liar to kontynuacja produkcji z grudnia 2016 roku. Twórcy ponownie zaproszą graczy na szpiegowską intrygę – agencja tym razem wyśle śmiałków na misję, która ma powstrzymać organizację Zoraxis.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/03/03/from-the-creators-of-arizona-sunshine-after-the-fall-brings-fast-paced-co-op-fps-action-to-ps-vr/
https://blog.playstation.com/2021/03/03/expansive-jrpg-inspired-mmo-zenith-is-coming-to-ps-vr/
https://blog.playstation.com/2021/03/03/i-expect-you-to-die-2-the-spy-and-the-liar-returns-to-ps-vr/

Tagi: After the Fall I Expect You To Die 2: The Spy And The Liar PlayStation 4 playstation 5 PlayStation VR ps4 ps5 Zenith