Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2021 18:33
Without Remorse
881V

Without Remorse na zwiastunie. Michael B. Jordan w ekranizacji powieści Toma Clancy'ego

Pierwszy zwiastun „Without Remorse” wygląda zaskakująco dobrze. Szykuje się kawał ciekawej produkcji, w której główne skrzypce rozegra Michael B. Jordan. Premiera filmu odbędzie się już w kwietniu.

Without Remorse” to najnowsza produkcja Amazonu, której premiera odbędzie się 30 kwietnia 2021 roku. Klienci otrzymają film w ramach abonamentu, więc w tym wypadku nie musimy szykować pieniędzy, by móc zapoznać się z historią. Opowieść miała pierwotnie trafić na wielki ekran, jednak ze względu na wydarzenia na świecie, Paramount sprzedał prawa do Amazonowi.

Propozycja powinna zainteresować fanów kina akcji, ponieważ Michael B. Jordan wcieli się w głównego bohatera najnowszej adaptacji słynnej książki Toma Clancy'ego z 1993 roku. John Clark wystąpił w 21 publikacjach i choć na początku był pomocnikiem Jacka Ryana, to w pewnym momencie właśnie on otrzymał szansę prezentowania nowych wydarzeń.

„Without Remorse” skupia się na zemście – komandos amerykańskiej marynarki wojennej szukając sprawiedliwości za zabójstwo swojej ciężarnej żony przez rosyjskich żołnierzy, odkrywa międzynarodowy spisek.

Sprawdźcie również nasze recenzje propozycji Amazonu: „Mapa maleńkich wspaniałości”, „Błogość” i „The Expanse” (5 sezon).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Amazon film trailer Without Remorse