Iza Łęcka Iza Łęcka 03.03.2021 09:44
Apex Legends Switch
684V

Apex Legends na pierwszym zwiastunie pokazującym rozgrywkę z Nintendo Switcha. Gracze mogą szykować się do gry

Premiera Apex Legends na Nintendo Switchu zbliża się wielkimi krokami, dlatego Respawn Entertainment zachęca posiadaczy hybrydowej konsoli do swojej gry. Najnowszy zwiastun został przygotowany z fragmentów rozgrywki i pozwala przyjrzeć się jakości tytułu.

Od 9 marca Apex Legends zawita na kolejną platformę. Entuzjaści Battle Royale nie muszą się martwić, że będą biegać po serwerach wyłącznie z innymi posiadaczami konsol Nintendo, gdyż deweloperzy zaoferują cross-platformową rozgrywkę, wszystkie najnowsze treści sezonowe i pełen zestaw funkcji obecnych w innych wersjach pozycji.

Na jednym serwerze Apex Legends spotkają się zatem użytkownicy PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksów Series X|S, Xboksów One, PC oraz właśnie sprzętu Big N – zmagania mogą okazać się na tyle interesującym doświadczeniem, że wielu sympatyków Nintendo skusi się wypróbować bezpłatną strzelankę na najmniejszym jak dotąd ekranie.

Respawn Entertainment podkreśla, że najnowszy zwiastun pozwala spojrzeć na darmową, limitowaną skórkę Legendary Pathfinder P.A.T.H. przeznaczoną wyłącznie dla graczy korzystających z Nintendo Switcha.

Jest to również pierwszy pokaz gameplayu – właśnie tak powinien wyglądać Apex Legends na hybrydowej konsoli. Warto pamiętać, że po wkroczeniu na serwery zainteresowani otrzymają kilka bonusów zachęcających do rywalizacji: aż 30 darmowych poziomów w ramach 8. Przepustki bojowej, a także szansę na zdobycie podwójnych PD przez pierwsze dwa tygodnie od debiutu.

Warto przypomnieć, że wkrótce Apex Legends zadziała na nowych konsolach w 120 klatkach na sekundę.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment