Apex Legends. Ulepszenia grafiki dla PS5 i XSX. W planach tryb 120 fps

News
1107V
Apex Legends. Ulepszenia grafiki dla PS5 i XSX. W planach tryb 120 fps
Bartosz Dawidowski | 08.02.2021, 11:58

Apex Legends wciąż przyciąga do siebie miliony graczy (ostatnio tytuł święci triumfy na Steam). Gra może się niedługo dorobić trybu 120 fps na nowych konsolach.

Wiemy już, że Apex Legends pojawi się w marcu na Nintendo Switch, ale to nie koniec konsolowych zapowiedzi. Studio Respawn już zapowiada, że myśli nad wprowadzeniem na PS5 i Xbox Series X/S trybu 120 fps.

Animacja 120 fps ma "wysoki priorytet" na liście nowych funkcji, które chcą wprowadzić do Apex Legends deweloperzy. Na razie nie otrzymaliśmy żadnych obietnic, ale po tym jak Fortnite wzbogacone zostało w grudniu 2020 roku o tryb 120 fps można być raczej pewnym, że główny konkurent hitu Epic Games na polu Battle Royale nie będzie chciał zostawać w tyle.

Apex Legends cały czas nie doczekało się dedykowanej next-genowym konsolom aktualizacji. Respawn pracuje obecnie nad takim patchem, ale nie znamy nawet przybliżonej daty premiery takich ulepszeń. To co wiadomo na pewno, to nadciągające osłabienie ofensywnych zdolności Caustica z gry. Według wielu graczy obecnie Caustic jest zbyt potężnym zawodnikiem, co zaburza balans gameplayowy w Apex Legends.

Już na początku marca Apex Legends trafi również na Nintendo Switch. Więcej informacji na temat tej premiery czeka na was tutaj.

Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper