Iza Łęcka Iza Łęcka 02.03.2021 11:13
PS5 logo
4556V

PS5 w różnych zestawach. Konsola Sony dostępna z grami

Gracze mogą ponownie sięgnąć po PS5. Nowe urządzenia Japończyków pojawiły się w polskich sklepach i są dostępne w ofercie z różnymi produkcjami. Poznajcie całą ofertę, która może okazać się interesująca dla niektórych sympatyków marki.

Najnowsze propozycje przedstawione w sieciach sklepów Neonet oraz Media Markt zawierają komplety PlayStation 5 z dołączonymi grami. W tym przypadku entuzjaści konsolowej rozgrywki mogą liczyć na rozmaite tytuły: The Last of Us 2, Death Stranding, Metro Exodus, Cyberpunk 2077 czy Marvel’s Spider-Man Miles Morales. Jeden pakiet posiada również roczną subskrypcję PS Plus, więc przypominamy, że pierwszą marcową pozycję udostępnioną za darmo, Maquette, można już pobierać. 

Jak wczoraj informowaliśmy naszych czytelników, pozycje debiutujące na konsolach PlayStation cieszyły się ostatnio większym zainteresowaniem wśród graczy, a wszystko dzięki systematycznie pojawiającym się ofertom na PlayStation 5. Obecnie zdobycie samej konsoli wydaje się mocno utrudnione, bowiem w Polsce zazwyczaj kolejni sprzedawcy dodają kilka  gier, tym samym znacząco zwiększając cenę kompletu.

PS5 w różnych ofertach:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/playstation-5-dostepne-w-neonet-konsola-ps5-w-zestawie-z-grami-od-2858-zl/

Tagi: PlayStation playstation 5 ps5