Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2021 17:25
PS Now Marzec inFamous Second Son
3614V

PS Now z ciekawą ofertą na marzec. Polska perełka wśród zróżnicowanych tytułów

Sony potwierdziło zestawienie gier z PS Now. W ofercie Japończyków znajduje się już ponad 700 tytułów i gracze mogą teraz zapoznać się z kolejną produkcją z Polski – na liście znalazł się ceniony Superhot. Poznajcie pełne zestawienie.

Sony nie zawodzi fanów PlayStation Plus, ale również gracze korzystający z katalogu PlayStation Now nie będą w marcu narzekać. Japończycy właśnie ujawnili cztery produkcje, które trafiły do biblioteki sieciowej usługi.

PS Now – luty 2021

  • World War Z - do 06.09.2021
  • Ace Combat 7: Skies Unknown - do 31.05.2021
  • inFamous Second Son
  • Superhot

Zestawienie jest interesujące, ponieważ Sony zadbało o cztery zróżnicowane gry. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z inFamous Second Son – choć aktualnie seria trafiła do szuflady, to mam szczerą nadzieję, że jeszcze kiedyś wcielimy się w „nieSławnego”. World War Z to kawał przyjemnej, sieciowej zabawy z zombie, a Ace Combat 7: Skies Unknown pokazało, że na rynku znajduje się miejsce dla takich produkcji. Na zestawieniu pojawił się także Superhot, który okazał się gigantycznym sukcesem – gra zanotowała bardzo dobre wyniki.

Korzystacie z PS Now? Jak wiadomo w Polsce nie możemy liczyć na łatwy dostęp do usługi, ale oczywiście nie oznacza to, że nie możemy sprawdzać propozycji Sony.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/03/01/playstation-now-games-for-march-world-war-z-ace-combat-7-skies-unknown-infamous-second-son-and-superhot

Tagi: PlayStation 4 playstation 5 PlayStation Now PS Now ps4 ps5 Sony