Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 10.05.2012 16:10
Sniper Challenge już w przyszłym tygodniu
512V

Sniper Challenge już w przyszłym tygodniu

Już 15 maja wszyscy, którzy złożyli pre-order na Hitman: Rozgrzeszenie, będą mogli zassać z Xbox LIVE i PlayStation Network samodzielny dodatek Hitman: Sniper Challenge. Na szczęście okazało się, że ekskluzywność dodatku w sieci GameStop ogranicza się jedynie do USA. Znamy także oficjalną datę premiery Rozgrzeszenia - 20 listopada 2012.

xxxxx

 

Sniper Challenge będzie również dostępne w wybranych sieciach sprzedaży na pozostałych obszarach globu. Niestety krótkie tournee po witrynach polskich sklepów obnażyło brak dodatku oferowanego przy złożeniu zamówienia przedpremierowego. Jest jednak internet i chwała mu za to - pre-order złożyć możemy np. w zavvi, gdzie oprócz atrakcyjnej ceny dostaniemy także dostęp do zabawy w strzelca wyborowego.

 

Cały dodatek skupia się na wymiataniu snajperką z ulokowanego gdzieś w Chicago dachu. W pewnym momencie na przeciwległym budynku ląduje helikopter z celem naszego zlecenia, Richardem Strong Jr i jego obstawą. Zabawa trwa 15 minut, w trakcie których zdjąć musimy Richarda i jak największą ilość jego oprychów. Wszystko podparte leaderbordsami i maniakalnym masterowaniem swojego wyniku. Poniżej trailer.

 

Tagi: