Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.02.2021 14:30
Eternals niespodzianką Marvela
4567V

Marvel mocno ryzykuje wypuszczając Eternals? Reżyserka twierdzi, że film może bardzo zaskoczyć fanów

Wygląda na to, że długo wyczekiwana produkcja spod bandery Marvel Cinematic Universe, która już jesienią ma trafić do kin, może przynieść wiele niespodzianek dla fanów. 

Fani Kinowego Uniwersum Marvela mogą mówić o naprawdę udanym tygodniu. Dostaliśmy kolejny świetny odcinek "WandaVision" (już przedostatni, co warto dodać), a przy tym oficjalnie zapowiedziano daty premier dwóch ważnych pozycji: wyczekiwanego serialu "Loki" oraz trzeciej części przygód Petera Parkera, które zatytułowano "Spider-Man: No Way Home". Dzieje się! 

Teraz, aby jeszcze lepiej zakończyć minione dni, bardzo intrygującej wypowiedzi udzieliła Chloe Zhao, reżyserka filmu "Eternals", który ma trafić na ekrany kin już w listopadzie. Jak bowiem przekazała, jest ogromną fanką dzieł z Marvel Cinematic Universe i cieszy się z możliwości dołożenia swojej cegiełki, ale robi to na swój ryzykowany sposób - nie zabraknie niespodzianek: 

To, co powiem, jest tak nudne, że będziecie przewracać oczami, ale myślę, że Marvel… Myślę, że podjęli naprawdę duże ryzyko z tym filmem. I myślę, że będziecie mocno zaskoczeni. - przynajmniej taką mam nadzieję.

I choć nie do końca wiadomo, co dokładnie twórczyni miała na myśli, wiemy, że niejednokrotnie chwaliła Disneya za pozostawienie jej sporej swobody artystycznej. Już jakiś czas temu wspominała choćby, że pozwolono jej na kręcenie w plenerze, a nie, jak ma to zazwyczaj miejsce w przypadku MCU, w specjalnych halach z użyciem green screena. Co z tego wyjdzie? Obyśmy przekonali się jeszcze w tym roku. 

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/eternals-director-chloe-zhao-says-the-movie-is-a-huge-risk-for-m/

Tagi: disney Eternals Marvel MCU