Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.02.2021 18:11
Dying Light 2
3801V

Dying Light w promocji, a fani serii tracą powoli cierpliwość. Dying Light 2 powstaje zdecydowanie za długo

Fani Dying Light tracą już powoli cierpliwość i pytają Techland, dlaczego tak długo nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji nt. DL2.

Od wczoraj możecie nabyć - na platformie Steam - sześcioletnie Dying Light, które niedawno otrzymało kolejną, darmową zawartość. Twórcy poinformowali o przecenie na Twitterze, lecz spora część komentarzy pod ich postem dotyczy Dying Light 2, aniżeli pierwszego DL.

Po najnowszych doniesieniach sugerujących, że pełnoprawny sequel tytułu wydanego w 2015 roku powstaje w chaosie, gracze chcą w końcu poznać jakiekolwiek informacje nt. gry. Pożądane są nie tylko szczegóły dotyczące rozgrywki, tudzież fabuły i wplecionych do niej wyborów, ale przede wszystkim data premiery. Tak naprawdę dalej nie wiemy, czy Dying Light 2 zadebiutuje w 2021 roku.

Osobiście w ogóle nie dziwię się odbiorcom, bo ileż można czekać na jakiekolwiek oficjalne komunikaty. Przypomnijmy, że - wedle zapewnień pod koniec poprzedniego roku - Techland miał zamiar przedstawić nam swoje najnowsze "dziecko" na początku bieżącego roku. Mamy już końcówkę lutego, a o projekcie ani widu ani słychu. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Dying Light 2 Techland