Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2021 20:29
Ludens Hideo Kojima
912V

Ludens od Kojima Productions za 3700 zł. Zobaczcie unboxing efektownej figurki

Hideo Kojima jeszcze przed premierą Death Stranding przedstawił światu Ludensa. Jest to maskotka firmy Kojima Productions i teraz wierni fani studia mogą zamówić gadżet od Prime 1 Studio. Firma przygotowała świetnie wyglądającą figurkę, która trafi w gust wiernych fanów Japończyka.

Ludens wywołał ostatnio spore poruszenie, ponieważ figurka Hideo Kojimy pojawiła się w mieszkaniu Phila Spencera. Aktualnie nie wiemy, czy był to teaser, ale Prime 1 Studio przygotowało swoją propozycję dla fanów Kojima Productions i zaprezentowało ciekawie wyglądający gadżet.

Propozycja specjalistów nie należy do najtańszych (999 dolarów) i powstanie jedynie 800 egzemplarzy. Jestem jednak pewien, że wielu entuzjastów Hideo Kojimy chętnie postawi takie cacko w swojej jaskini gracza.

Ludens jest spory (77.9cm x 27.5cm x 26.4cm), co na pewno warto uwzględnić przed składaniem zamówienia przedpremierowego, jednak trzeba przyznać, że Prime 1 Studio ponownie nie zawiodło przygotowując świetnie wyglądającą figurkę. Mam wrażenie, że samo ułożenie zestawu będzie świetną zabawą i wielu graczy z przyjemnością zajmie się dopasowaniem wszystkich elementów. W pakiecie nie mogło zabraknąć flagi.

Chcielibyście postawić takiego Ludensa w kolekcji? Warto zwrócić uwagę, że w pakiecie znajduje się także świecąca ramka.

Źródło: YouTube.com

Tagi: hideo kojima Kojima Productions Ludens