Death Stranding może trafić na Xboksy? Phil Spencer pojawił się na konferencji i rozbudził oczekiwania graczy

Plotka
2502V
Death Stranding może trafić na Xboksy? Phil Spencer pojawił się na konferencji i rozbudził oczekiwania graczy
Wojciech Gruszczyk | 23.02.2021, 18:23

Phil Spencer pojawił się na konferencji AI+Gaming Summit i rozpętał prawdziwą burzę. Podczas audycji live-stream u szefa marki Xbox dostrzeżono figurkę Hideo Kojimy, która znajduje się tuż obok loga Xboksa. Dla wielu graczy sprawa jest jednoznaczna.

Microsoft lubi bawić się z graczami, czego najlepszym przykładem jest sytuacja z Xboksem Series S – Phil Spencer na kilka miesięcy przed prezentacją urządzenia posiadał konsolę na regale i prezentował ją podczas jednej z audycji live-stream. Podobną sytuację widzieliśmy w przypadku headsetu Xboksa, który pojawił się w zeszłym roku na premierowym zwiastunie nowych konsol.

Teraz szef marki Xbox pojawił się na AI+Gaming Summit, ale oczywiście ze względu na pandemię – Phil Spencer nadaje z własnego domu. Gracze postanowili dokładnie sprawdzić, co znajduje się w jego tle i dostrzegli... Ludensa, czyli oficjalną figurkę Kojima Productions obok loga Xboksa:

Czy jest możliwe, by Death Stranding trafił na Xboksy Series X|S czy też Xboksy One? Biorąc pod uwagę, że tytuł powstał na silniku Guerrilla Games, to szczerze wątpię, ale może kolejna gra Kojimy mogłaby trafić na sprzęt Microsoftu?

Gracze jeszcze dostrzegają Nintendo Switcha i łączą sprzęt z logiem Xbox Game Pass na kurtce Spencera, ale mam wrażenie, że akurat w tym wypadku oczekiwalibyśmy za dużo.

Źródło: Twitter: bdsams

Komentarze (150)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper