Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2021 15:30
PlayStation 5 Digital + PlayStation Plus 365 dni
1702V

PS5 w kolejnych zestawach. Gracze mogą kupić konsolę nawet z 5 grami

Zbliżamy się do momentu, gdy będziemy mogli kupić konsole bez dodatków? Właśnie w Media Expert pojawiło się PlayStation 5 Digital Edition, które możemy zgarnąć za niespełna 2090 zł. Jest to oferta przygotowana dla entuzjastów cyfrówek. [Aktualizacja #1]

W ostatnich dniach cały czas pojawiały się oferty na PlayStation 5 z napędem – nadal możecie kupić dwa z trzech zestawów, o których dzisiaj pisaliśmy. Teraz jednak możemy przedstawić propozycję na PS5 bez wsparcia płyt i bez wątpienia jest to opcja wyłącznie dla graczy, którzy uwielbiają cyfrową dystrybucję.

Nie bez powodu w propozycji pojawia się PS Plus (sprawdźcie ofertę na marzec!), ponieważ w ostatnim czasie Sony nie zawodzi i systematycznie wrzuca do biblioteki bardzo ciekawe gry – tym razem zapoznamy się z aż pięcioma pozycjami (cztery nowe).

Czy warto sięgać po PlayStation 5 Digital Edition? Zdania są oczywiście podzielone, ale odnoszę wrażenie, że ten sprzęt ma trafić do bardzo szczególnego grona odbiorców, czyli graczy, którzy nie zamierzają inwestować w płyty.

Znajdą się chętni?

[Aktualizacja #1]

Konsola pojawiła się w kolejnym sklepie:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-digital-playstation-plus-365-dni-za-2089-zl-w-media-expert/

Tagi: playstation 5 PS5 Sony