Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2021 19:30
Dying Light
2162V

Dying Light chce świętować 6-urodziny. Techland zaprasza na darmową rozgrywkę i atrakcje

Techland zamierza świętować 6. urodziny Dying Light i studio zaprasza graczy na szereg atrakcji. Na dobry początek wszyscy zainteresowani entuzjaści rozgrywki na PC mogą sprawdzić tytuł Polaków za darmo. To jednak początek dobrych informacji.

Dying Light zadebiutował 27 stycznia 2015 roku, więc przeszło sześć lat temu gracze rozpoczęli poznawanie Harran. Od tego czasu zagraliśmy w kilka dodatków, zapoznaliśmy się z dziesiątkami rozszerzeń oraz czekamy na pełnoprawną kontynuację.

Twórcy na dobry początek zapraszają graczy na bezpłatną zabawę – od dzisiaj do 1 marca Dying Light jest dostępne na Steam za darmo. Jednocześnie przez dwa następne tygodnie (do 3 marca i do 10 marca) będziemy świadkami nowych wydarzeń na serwerach.

Chciałbym móc napisać, że już wkrótce poznamy Dying Light 2, ale aktualnie wciąż czekamy na konkretne ruchy rodzimego studia. Warto przypomnieć, że w ostatnich dniach pojawiły się zarzuty związane z chaotyczną pracą nad kontynuacją, które miejmy nadzieje nie wpłynęły za mocno na jakość samej gry.

Jak wspominacie premierę Dying Light? Aż dziw bierze, że to już sześć lat...

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dying Light Techland Warner Bros.