Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2021 14:18
Pokemon Prezentacja
919V

Pokemon Diamond/Pearl Remake jeszcze w tym tygodniu? Twórcy zapraszają na prezentację

Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się prezentacja nowej gry z serii Pokemon. Jeśli ostatnie plotki zostaną potwierdzone, to Japończycy mogą zaprezentować Pokemon Diamond/Pearl Remake. Właśnie otrzymaliśmy zaproszenie na show.

Od kilku miesięcy pojawiają się plotki dotyczące pokazu nowych Pokemonów. Właśnie otrzymaliśmy zaproszenie na „prezentację wideo”, która została zaplanowana na jutro. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 i wiele na to wskazuje, że właśnie na tym show zobaczymy grę, która pod koniec 2021 roku zadebiutuje na Nintendo Switchu.

Informatorzy są pewni, że The Pokemon Company szykuje Pokemon Diamond/Pearl Remake. Zestaw ma trafić na rynek w listopadzie, jednak tak naprawdę wciąż brakuje nam konkretnego potwierdzenia planów Japończyków.

The Pokemon Company może jutro zaskoczyć przedstawiając dodatkowe pozycje, ponieważ musimy pamiętać, że seria będzie w tym roku obchodzić swoje 25-lecie istnienia. Czy odświeżone Pokemon Diamond/Pearl wystarczą, by odpowiednio celebrować taką rocznicę? Mam wrażenie, że nie i chciałbym zostać jutro pozytywnie zaskoczony widząc plany twórców serii.

Już z tego miejsca zapraszam naszych czytelników na pokaz Pokemonów – na PPE pojawi się stosowna relacja.

Źródło: Twitter: Pokemon

Tagi: Pokemon Pokemon Diamond/Pearl Remake The Pokemon Company