Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.02.2021 13:30
Minecraft Dungeons Flames of the Nether. Zwiastun premierowy nowych misji i wzbogacona faza endgame
754V

Minecraft Dungeons Flames of the Nether. Zwiastun premierowy nowych misji i wzbogacona faza endgame

Minecraft Dungeons cały czas cieszy się dużą popularnością i otrzymuje wsparcie od deweloperów. Gra właśnie otrzymała nowe rozszerzenie.

Flames of the Nether zapewnia pakiet 6 świeżych misji, nowe potworki i przedmioty. Rozszerzenie wylądowało właśnie w Minecraft Dungeons. Płatne DLC, które wchodzi w skład Season Passa, dorobiło się też reklamy, w której nie zabrakło oczywiście gameplayu z zupełnie nowych misji. DLC dostępne jest na Switch, PS4, PC i XOne.

Oprócz płatnej zawartości deweloperzy przygotowali też dla nas darmową aktualizację, która ma wzbogacić i ulepszyć fazę endgame (przede wszystkim o bardzo trudne, generowane losowo misje z grupy Ancient Hunts). Wszystkie szczegóły zmian w balansie fazy endgame czekają na was tutaj.

Warto pamiętać też o poprzednich, dużych rozszerzeniach do Minecraft Dungeons - o DLC Jungle, Creeping Winter oraz o Howling Peaks. Ostatnio wydawca tego dungeon crawlera przypominał nam o wydanej już zawartości w świątecznej reklamie, która czeka na was w tym miejscu.

Źródło: https://help.minecraft.net/hc/en-us/articles/360044268272-Minecraft-Dungeons-Patch-Notes

Tagi: Minecraft Dungeons Mojang Xbox Game Studios