Red Dead Redemption 2 w zachęcającej cenie. W promocji znalazły się także ekskluzywne gry z PS4

Gry
2242V
Red Dead Redemption 2 w zachęcającej cenie. W promocji znalazły się także ekskluzywne gry z PS4
Iza Łęcka | 25.02.2021, 09:24

Najnowsza produkcja Rockstar Games wylądowała w nowej promocji, dzięki której konsolowcy mogą ją nabyć za zaledwie 89 zł. W ofercie uwzględnione zostały ekskluzywne produkcje Sony, a także sprzęt HORI oraz SteelSeries.

RTV Euro AGD proponuje sympatykom konsolowej rozgrywki następną wyprzedaż, w której znalazł się między innymi Red Dead Redemption 2 – pozycja na PlayStation 4 i Xboksa One (PlayStation 5 i Xbox Series X|S dzięki wstecznej kompatybilności) jest dostępna za zaledwie 89 zł. Sklep oferuje także ekskluzywne tytuły Sony za zaledwie 39 zł. Pamiętajmy, że w tym wypadku propozycje uruchomić można na PS4 i PS5.

Dalsza część tekstu pod wideo

W promocji uwzględniony został również sprzęt HORI – niektórzy gracze mogą rozważyć kupienie HORI Split Pad Pro, który poprawia jakość rozgrywki na Nintendo Switchu. W zeszłym roku mieliśmy okazję przedstawić sprzęt na naszym portalu. Na PPE znajdziecie także recenzję PDP Play and Charge Kit i PDP Ładowarka do padów Dual Slim, więc możecie się przekonać, czy warto kupić urządzenia.

Promocje na gry:

Promocje na sprzęt gamingowy:

Warto zwrócić uwagę, że od wczoraj obowiązuje rozbudowana promocja na PlayStation Store. Na liście znalazło się ponad 1500 gier.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/wyprzedaz-codziennie-top-oferty-w-rtv-euro-agd-promocje-na-gry-oraz-sprzet-gamingowy-25-02/

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper