Halo przejęte przez Paramount+. Serial zadebiutuje na początku 2022 roku

Filmy i seriale
531V
Halo przejęte przez Paramount+. Serial zadebiutuje na początku 2022 roku
Iza Łęcka | 25.02.2021, 11:48

Serial „Halo” ma nowy dom. Paramount postanowiło zaopiekować się najnowszą produkcją z uniwersum Microsoftu. Seria będzie w przyszłości dostępna na platformie SVOD, której start zaplanowany jest na początek marca.

W nocy potwierdzono ważną zmianę dla sympatyków marki Halo, którzy czekają na kolejny debiut Master Chiefa. Premiera serialu została zaplanowana na pierwszy kwartał 2022 roku i będzie przeznaczona dla widzów Paramount+ (poznajcie szczegóły dotyczące nowej usługi). Wcześniej tytuł miał być wyświetlany przez Showtime.

Pablo Schreiber („The Wire”, „Orange Is the New Black”, „First Man”) zagra Master Chiefa, Natascha McElhone („Californication”, „Truman Show”) zagra dr Catherine Halsey, natomiast Jen Taylor ponownie wcieli się w Cortanę.

Obecnie ekipa twórców pracuje w Budapeszcie na Węgrzech, natomiast początek kręcenia scen był datowany na koniec 2019 roku. W marcu 2020 roku (początek wybuchu pandemii) informowano o opracowaniu około 60% pierwszego sezonu. Nie wiemy, w jakim stopniu seria będzie nawiązywać do nadciągającego tytułu 343 Industries, ale zatrudnienie Jen Taylor do roli Cortany daje nadzieję, że autorzy intrygująco zestawią projekty. Swego czasu David Nevins, główny dyrektor kreatywny w CBS i dyrektor generalny Showtime, mówił, że "będzie to bardzo mocna opowieść".

W serialu wystąpią także Shabana Azmi („Czarna studnia”) jako Margaret Parangosky, a Bentley Kalu („Avengers: Czas Ultrona”), Natasha Culzac („Przeklęta”) i Kate Kennedy („Catastrophe”) wcielą się w nowych Spartan.

Na spotkaniu z inwestorami zaprezentowano pierwszy materiał, choć aktualnie nie możemy oczekiwać, że stosowny fragment zostanie udostępniony w Sieci. Na początek kampanii promocyjnej musimy jeszcze zaczekać.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/the-halo-tv-series-will-now-debut-on-paramount-in-early-2022/

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper