PS Plus otrzyma kolejne premierowe gry. Sony potwierdza ważny szczegół

News
5216V
PS Plus otrzyma kolejne premierowe gry. Sony potwierdza ważny szczegół
Wojciech Gruszczyk | 23.02.2021, 16:38

Sony zamierza za pomocą PS Plus proponować nowe produkcje i oferować graczom premierowe tytuły w ramach abonamentu. Japończycy chcą w taki sposób promować gry oraz samą usługę, która cieszy się na PS5 wielkim zainteresowaniem.

Producent PlayStation od zeszłego roku zaskakuje graczy świetnymi ofertami PS Plus. Klienci w ramach abonamentu zapoznali się z Bugsnax, Destruction AllStars (poznajcie wrażenia z gry) i Control: Ultimate Edition (sprawdźcie recenzję), czyli produkcjami, które debiutowały w abonamencie. Klienci mogli oczywiście kupić gry w normalnej dystrybucji, ale Sony zaskoczyło oferując pozycje w dniach premier.

Okazuje się, że to podobno nie koniec pozytywnych informacji. Jim Ryan potwierdził, że taka dystrybucja gier będzie kontynuowana:

„Widzimy, że jest to bardzo interesujący i innowacyjny sposób na publikowanie gier i udostępnianie gier naszym subskrybentom. Działa to dla nas jako wydawcy i wiemy, że subskrybenci PlayStation Plus to uwielbiają”.

Nie otrzymaliśmy aktualnie większych szczegółów, jednak możemy spodziewać się, że w kolejnych miesiącach w ramach PlayStation Plus będziemy świadkami kolejnych premier.

Jak wiadomo na horyzoncie znajduje się kilka bardzo ciekawych tytułów, które mogą umilić graczom wiele wieczorów – w ostatnich dniach pojawiły się plotki dotyczące umieszczenia w PS Plus takich propozycji jak: Disco Elysium: The Final Cut lub Kena: Bridge of Spirits.

Źródło: https://www.psu.com/news/playstation-plus-will-continue-to-get-new-games-releasing-into-the-service/

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper