Dark Souls Nightfall zachwyca graczy. „Fanowski sequel” zaprezentowany na długiej rozgrywce

News
2080V
Dark Souls Nightfall zachwyca graczy. „Fanowski sequel” zaprezentowany na długiej rozgrywce
Wojciech Gruszczyk | 23.02.2021, 17:58

Kolejni gracze zachwycają się Dark Souls Nightfall. Jest to projekt przygotowany przez fanów, który powinien zainteresować wszystkich entuzjastów marki From Software. Gracze sprawdzą w tym wypadku zupełnie nowy świat.

From Software powinno kończyć prace nad Elden Ring i przynajmniej oficjalnie nie powstaje nowa część serii Dark Souls. Sytuację ratują fani, którzy pracują nad swoimi projektami w uniwersum i jedną z najciekawszych propozycji jest Dark Souls Nightfall.

Pod tą nazwą kryje się „bezpośredni, stworzony przez fanów sequel Dark Souls”, który zaoferuje nową historię, odświeżony system walki, nową mapę świata oraz wiele niespodzianek. Twórcy nie potwierdzają aktualnie daty premiery, ale postanowili zaprezentować, co tak naprawdę ich propozycja może zapewnić. Pod względem wykonania mówimy tutaj o modyfikacji, ale patrząc na listę nowości nie powinniśmy tutaj mówić o prostym projekcie fanów.

Dark Souls Nightfall wygląda naprawdę przyzwoicie, a patrząc na szereg zmian nawet w samej postaci – pewnie wielu sympatyków serii zapozna się z tą propozycją. Poniżej sprawdzicie pierwsze 18-minut z opowieści, które zostało bardzo ciepło przyjęte przez społeczność Dark Souls.

Trzeba przyznać, że Dark Souls Nightfall może zaintrygować i nie bez powodu „fanowski sequel” zbiera pochwały, ponieważ autorzy nie tylko bazują na wyjątkowych podstawach From Software, ale potrafią je w dobry sposób rozbudować.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/ambitious-dark-souls-sequel-mod-drops-first-18-minutes/1100-6487924/

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper