PS5 w 3 zestawach. Konsola z grami do kupienia od 2809 zł

News
3175V
PS5 w 3 zestawach. Konsola z grami do kupienia od 2809 zł
Iza Łęcka | 23.02.2021, 11:08

PlayStation 5 powróciło do sprzedaży – tym razem można kupić trzy zestawy z różnymi grami. Na liście znajdują się produkcje w wersji na PS5 oraz tytuły przygotowane z myślą o PlayStation 4. Poznajcie ofertę.

Od kilku tygodni poszczególne sieci sklepów oferują nowe zestawy PS5 – część z nich jest z dodatkowymi akcesoriami, inne zawierają natomiast gry w komplecie. Dzisiejsza propozycja Media Expert może być zachęcająca dla entuzjastów gier wideo, którzy jeszcze nie poznali nowych propozycji zmierzających na konsole Sony.

W każdym zestawie znajdziemy najświeższe przygody Milesa Moralesa oraz Ellie, natomiast w zależności od upodobań możemy dobrać do konsoli trzy tytuły: Demon's Souls Remake, Nioh 2 oraz Sackboy Wielka Przygoda.

Już wielokrotnie wspominaliśmy naszej społeczności, że nie mamy pewności, kiedy do sprzedaży trafią standardowe wydania PlayStation 5, które nie będą zawierały dodatkowych elementów. Sklepy obecnie sprzedają nie tylko niezwykle wyczekiwaną konsolę, ale jednocześnie pozbywają się z magazynów różnych pozycji.

PS5 w zestawach z 3 grami:

Wczoraj informowaliśmy, że na pierwszym rynku nieuczciwe oferty na nową generację Sony w zawyżonych cenach są skutecznie blokowane przez graczy.

Źródło: https://kolekcjonerki.com/promocja/konsola-playstation-5-spider-man-miles-morales-the-last-of-us-2-demons-soul-remake-za-2859-zl-w-media-expert/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych