Netflix automatycznie pobierze nowe filmy i seriale. Platforma przedstawia funkcję

Filmy i seriale
1281V
Netflix automatycznie pobierze nowe filmy i seriale. Platforma przedstawia funkcję
Iza Łęcka | 23.02.2021, 11:47

Netflix zapowiedział nową funkcję dla użytkowników oglądających filmy i seriale w aplikacji mobilnej. Na sprzętach subskrybentów mogą samoczynnie pojawiać się najświeższe produkcje – poznajcie szczegóły opcji zatytułowanej „Pobrane dla Ciebie”.

Netflix nie tylko usuwa oraz dodaje nowe tytuły, ale także dba o kolejne funkcje usprawniające dostęp do platformy i ulubionych obrazów. Właśnie zapowiedziano „Pobrane dla Ciebie”, czyli nową opcję, dzięki której na urządzenia mobilne będą automatycznie pobierane nowe filmy i seriale.

Pobrane dla Ciebie nie będzie tylko proponować kolejnych produkcji wpisujących się w gust użytkowników, ale ściągnie je na sprzęty przenośne – włodarzom usługi przyświeca wzniosły cel jeszcze szybszego i łatwiejszego odkrywania nowych filmów i seriali, nawet bez dostępu do internetu. 

Nie musicie jednak się obawiać, że nagle Netflix zacznie wykorzystywać cały limit danych. Pobrane dla Ciebie działa dopiero po aktywacji, której można dokonać, wykonując poniższe kroki:

  • Przejdź do karty Pobrane pliki na swoim urządzeniu przenośnym i włącz funkcję Pobrane dla Ciebie.
  • Wybierz ilość danych, która ma być pobierana na Twoje urządzenie (1 GB, 3 GB lub 5 GB), a następnie dotknij opcji Włącz. Im więcej przestrzeni wybierzesz, tym więcej tytułów polecanych dla Ciebie pobierze aplikacja Netflix. 

Funkcja została udostępniona dzisiaj na całym świecie na urządzeniach z systemem Android. Wkrótce Netflix zapewni Pobrane dla Ciebie także na iOS oraz zapowiada wprowadzenie kolejnych ułatwień poprawiających komfort korzystania z serwisu na urządzeniach przenośnych.

Netflix automatycznie pobierze nowe filmy i seriale. Platforma przedstawia funkcję

Źródło: https://about.netflix.com/pl/news/downloads-for-you-takes-on-the-go-to-the-next-level https://upflix.pl/aktualnosci/pobrane-dla-ciebie-nowa-funkcja-w-aplikacjach-mobilnych-netflixa-2021-02-22

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper