Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 09.05.2012 22:08
Nowa część Tales of już za miesiąc
413V

Nowa część Tales of już za miesiąc

Z cyklu zapowiedź zapowiedzi: Bandai Namco za pośrednictwem magazynu Jump ogłosiło zamiar ujawnienia nowej części Tales of na początku przyszłego miesiąca.

xxxxx

Tygodnik informuje, że gra zostanie przedstawiona podczas tegorocznego Tales of Festival, który odbędzie się w dniach 2-3 czerwca. Wzmiance towarzyszy zdanie: "W nowym świecie rozpocznie się następna generacja Tales of".

 

Jeśli można się pokusić o jakieś wnioski to chyba te, że powyższe, w sumie odważne słowa powinny zwiastować następną, pełnoprawną część Tales of, czyli mothership title (jak Vesperia, Graces czy Xillia). Możemy też domniemywać, że taka gra mogłaby pojawić się na PS3 ze względu na dobrą sprzedaż Tales of Graces f i lepiej niż dobrą Tales of Xillia. Określenie "następna generacja Tales of" raczej nie sugeruje nowych konsol, zważywszy, że Makoto Yoshizumi, producent serii, podczas przeprowadzonej kilka dni temu pogadanki skwitował Wii U słowami, że najpierw musiałby się z tym sprzętem w ogóle zetknąć, a potem pomyśli, co można by było na nim zrobić.  

Tagi: Bandai Namco jrpg tales of...