It Takes Two na gameplayu. Gra twórców A Way Out pozwoli drugiemu graczowi dołączyć do zabawy za darmo

News
1564V
It Takes Two na gameplayu. Gra twórców A Way Out pozwoli drugiemu graczowi dołączyć do zabawy za darmo
Mateusz Wróbel | 22.02.2021, 21:15

Do sieci trafił nowy gameplay z It Takes Two, który zdradza nam parę istotnych szczegółów nt. gry Josefa Faresa.

It Takes Two, debiutujące już za 32 dni, ma nie znużyć żadnego gracza - a jeśli akurat w Twoim przypadku wkradnie się nuda, to pamiętaj, aby zgłosić się do twórcy kooperacyjnej produkcji o obiecane tysiąc dolarów. W międzyczasie Josef Fares w końcu postanowił szerzej przedstawić, z czym tak naprawdę będziemy mieli do czynienia już niebawem.

Gracze wcielą się w Cody'ego i May, dwójkę rodziców, którzy w pewnym momencie zdecydowali się wziąć rozwód. Zasmuciło to ich córkę, która postanowiła stworzyć dwie lalki, w które jakimś cudem wcielają się ww. rodzice. Są oni wystawieni na kolejną próbę, w której są wręcz zmuszeni współpracować i ponownie się do siebie zbliżyć:

Odkryj wzruszającą i serdeczną opowieść o wyzwaniach, jakie stoją przed parami. Pomóż Cody’emu i May nauczyć się, jak rozwiązywać spory. Poznaj zróżnicowaną obsadę niezwykłych i sympatycznych postaci. Połączcie siły i wyruszcie na przygodę, którą zapamiętacie na zawsze – razem!

Kupując jedną wersję gry na konsole Xbox/PlayStation do zabawy będziecie mogli śmiało zaprosić swojego znajomego (nie da się ukończyć tytułu w pojedynkę), który nie musi wydawać ani złotówki na It Takes Two. Wystarczy jedynie, że pobierze wersję demonstracyjną ww. kooperacyjnej zręcznościówki, a następnie dołączy do sesji swojego kolegi/koleżanki.

Źródło: YouTube

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper