Battlefield 6 z gigantyczną destrukcją? Gracze mają niszczyć drapacze chmur

Plotka
3238V
Battlefield 6 z gigantyczną destrukcją? Gracze mają niszczyć drapacze chmur
Wojciech Gruszczyk | 05.02.2021, 14:50

DICE chce wykorzystać moc nowej generacji w Battlefield 6, a według najnowszych doniesień – gracze mają otrzymać możliwość niszczenia nawet największych budynków. Na mapach pojawią się prawdziwe drapacze chmur, których destrukcja nie będzie oskryptowana.

Electronic Arts w trakcie prezentacji ostatnich wyników finansowych potwierdziło dobre wieści o Battlefield 6. Produkcja zmierza w dobrym kierunku, deweloperzy przekroczyli kolejne kamienie milowe i gracze mogą oczekiwać największej pod względem skali produkcji w uniwersum.

Na prezentację musimy zaczekać do wiosny, ale Tom Henderson podzielił się sporą ciekawostką. Informator związany z seriami Call of Duty poznał szczegóły dotyczące jednego z najważniejszych elementów gry.

DICE miało zadbać o destrukcję na niespotykaną wcześniej skalę, która w dodatku nie będzie w żaden sposób oskryptowana – gracze będą mogli w różny sposób zawalić budynki, wśród których pojawią się nawet drapacze chmur.

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to możemy spodziewać się, że deweloperzy faktycznie rozwiną koncepcję, którą zapowiedzieli już kilka lat temu. W Battlefield 4 pojawiło się „levolution”, ale jak wiadomo mechanika była mocno ograniczona z powodu potencjału platform. Teraz jednak Battlefield 6 trafi na PlayStation 5, Xboksy Series X|S oraz PC, więc może faktycznie doczekamy się nowej jakości bitew na wielką skalę?

Źródło: https://wccftech.com/battlefield-6-unscripted-skyscrapers-destruction/

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper