WandaVision z występem głośnego bohatera? Aktorka z serialu "nie potwierdza i nie zaprzecza" domysłom fanów

Filmy/seriale
1964V
WandaVision z występem głośnego bohatera? Aktorka z serialu "nie potwierdza i nie zaprzecza" domysłom fanów
Kajetan Węsierski | 21.02.2021, 15:30

"WandaVision" to typ serialu, który w dużej mierze stoi tajemnicami. Fani tydzień w tydzień układają nowe teorie odnośnie do wydarzeń, jakie będą miały miejsce - od tych absurdalnych, aż po całkiem prawdopodobne. 

"WandaVison" to bez dwóch zdań jeden z największych hitów, jakie można obecnie obejrzeć, subskrybując Disney Plus (usługa wciąż jest jednak oficjalnie niedostępna dla mieszkańców Polski). Nie można się temu dziwić - oczekiwania są ogromne, na co duży wpływ mają wypowiedzi samych aktorów. Jakby tego było mało, przedwczoraj sama platforma gigantów rozrywki przestała na moment działać przez kolosalne zainteresowanie. 

Jednym z nieodłącznych elementów rzeczonego serialu jest powalająca liczba spekulacji i teorii spiskowych, które podsycane są z tygodnia na tydzień. Jedną z najpopularniejszych jest obecnie ta, która traktuje o potencjalnym pokazaniu Reeda Richardsa (Mr. Fantastic z Fantastycznej Czwórki). Wszystko za sprawą słów, które w jednym z odcinków wypowiedziała Monica, a w których napomknęła o kontakcie do kosmicznego inżyniera. Teraz aktorka, która się w nią wciela, podsyciła nieco spekulacje

Pewnie się spodziewasz, że musicie oglądać, by zrozumieć, co się wydarzy. Ok, to nie było przemilczenie pytania... Nawet na Ciebie teraz nie patrzę! Nie zamierzam wchodzić w ten temat! 

Wcześniej wspomniała natomiast, że nie może doczekać się reakcji fanów na to, kim ów bohater w gruncie rzeczy jest:

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jaka będzie reakcja, kiedy dowiecie się, o co chodzi z tym inżynierem. Wszystko w tym serialu mnie ekscytuje. Jest tak wiele małych niespodzianek i rzeczy, których się nie spodziewacie. 

Cóż, brzmi to naprawdę zagadkowo. A jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że już jakiś czas temu aktorzy z obsady wspominali, że "WandaVision" doczeka się cameo na miarę tego, które miało miejsce w serialu "The Mandalorian", można być naprawdę podekscytowanym. I jeśli nie będzie to Reed Richards (albowiem FF to wciąż odległy temat), wciąż da się to świetnie rozegrać. Pozostaje czekać. 

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/news/wandavision-reed-richards-engineer-teyonah-parris-marvel/

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper