PS5 z Cyberpunkiem 2077, The Last of Us 2 i DualSense. Zestaw może zainteresować wielu graczy

News
4997V
PS5 z Cyberpunkiem 2077, The Last of Us 2 i DualSense. Zestaw może zainteresować wielu graczy
Wojciech Gruszczyk | 19.02.2021, 12:09

PS5 trafiło do następnej oferty, dzięki której możecie zgarnąć konsolę oraz dwie gry. W zestawie pojawił się także dodatkowy kontroler, więc pakiet może zainteresować entuzjastów kanapowej kooperacji.

Neonet tym razem przedstawił zestaw dla graczy, którzy mają ochotę zapoznać się z dwoma zdecydowanie najgłośniejszymi produkcjami ubiegłego roku. Do PlayStation 5 dodano The Last of Us 2 oraz Cyberpunka 2077 – jak wiadomo CD Projekt RED jeszcze w tym roku wyda aktualizację, dzięki której opowieść w Night City wykorzysta możliwości nowej generacji, a według plotek Naughty Dog również ma pracować nad ulepszeniem swojej pozycji.

W pudełku klienci znajdą także drugi kontroler DualSense – będzie to dobra opcja dla graczy, którzy mają ochotę na przykładowo Sackboy: Wielka Przygoda, ponieważ jak wiadomo PlayStation 5 wymaga nowych kontrolerów do rozgrywki w gry z PS5... Jeśli oczywiście wybierzecie wersję na najnowszy sprzęt, ale biorąc pod uwagę jakość rozgrywki i ulepszenia, na pewno warto poznać tytuł w najlepszej edycji.

Niestety, nadal nie doczekaliśmy się ofert z samym PlayStation 5 i trudno tak naprawdę powiedzieć, kiedy sklepy zaczną proponować graczom zwykłe wydania.

Co sądzicie o tym pakiecie?

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-z-kontrolerem-dualsense-oraz-grami-cyberpunk-2077-i-the-last-of-us-part-ii-dostepna-za-3006-zl-w-neonet/

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper