PS Plus na 12 miesięcy w promocji. Gracze mogą zgarnąć abonament w lepszej cenie

Promocje gier
5403V
PS Plus na 12 miesięcy w promocji. Gracze mogą zgarnąć abonament w lepszej cenie
Wojciech Gruszczyk | 18.02.2021, 19:01

Sony w ostatnich miesiącach systematycznie oferuje mocne gry w katalogu PS Plus, więc niektórzy gracze mogą skusić się na nową promocję. Dzięki propozycji otrzymacie dostęp do usługi na 12 miesięcy.

W najnowszej ofercie PS Plus znajdziecie Destruction AllStars (PlayStation 5), Control: Ultimate Edition ( PlayStation 4 + PlayStation 5) oraz Concrete Genie (PlayStation 4 + PlayStation 5), ale nie możemy zapomnieć o trwającej promocji na „podwójne rabaty”, dzięki której klienci PlayStation Plus mogą kupić kilka gier w lepszych cenach.

Propozycja Sony może zainteresować wielu i niektórzy mogą skusić się na najnowszą promocję na PlayStation Plus. Abonament na 12 miesięcy trafił do promocji:

Jak wiadomo PS Plus jest dostępny przez PlayStation Store za 240 zł, więc zainteresowani mogą w prosty sposób zaoszczędzić kilka złotych, które następnie wykorzystają na wspomniane „podwójne rabaty”. To nadal nie jest oczekiwane przez wielu 120-150 zł, jednak tylko kilka razy w roku możemy kupić PS Plus w okolicy 150 zł, a jeśli akurat macie PlayStation 5, to na pewno warto posiadać abonament Sony, by zapoznać się z PS Plus Collection.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/12-miesiecy-abonamentu-playstation-plus-za-17999-zl-w-neonet/

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper