Wiedźmin Netflixa z pełną prezentacją rycerzy Nilfgaardu. Nowe zbroje wyglądają efektownie

Filmy i seriale
3954V
Wiedźmin Netflixa z pełną prezentacją rycerzy Nilfgaardu. Nowe zbroje wyglądają efektownie
Iza Łęcka | 18.02.2021, 13:34

Wygląd wojowników Nilfgaardu z netflixowego „Wiedźmina”był komentowany przez widzów z całego świata. Twórcy wsłuchali się w informacje zwrotne od widzów i zupełnie odświeżyli pancerze armii – najnowsze zdjęcie z planu pokazuje zbroje w pełnej krasie.

Armia Nilfgaardu, a właściwie jej zbroje, stały się jednym z elementów serialu „Wiedźmin”, przez który twórcy musieli zmierzyć się falą krytyki. Fani, którzy dobrze kojarzyli ich wygląd z Wiedźmin 3: Dziki Gon, nigdy nie zaakceptowali wyboru kostiumografów, choć ci wielokrotnie wyjaśniali powody swoich decyzji. Już pod koniec 2020 roku informowaliśmy Was jednak, że Netflix postanowił odmienić prezentację wojowników - jak informowała sama showrunnerka serialu, w drugim sezonie widzowie zobaczą znacznie więcej inspiracji z kultowej gry CD Projekt RED.

Obecnie ekipa „Wiedźmina” wchodzi w niezwykle intensywną fazę prac nad drugim sezonem serialu - jak podaje redakcja Redanian Intelligence, filmowcy i aktorzy na czele z Lauren Hissrich pracują po sześć dni w tygodniu, by skończyć jak najszybciej tworzenie poszczególnych scen. Ewentualne drobne opóźnienia debiutu następnych odcinków mogłyby wynikać między innymi z ostatniej kontuzji Henry’ego Cavilla. Co ciekawe, od niemal dwóch miesięcy przy kolejnych epizodach przygód Geralta pracuje choreograf Wolfgang Stegemann, który odpowiadał za pamiętne, efektowne sceny walki w Baviken. Czy zatem podobnych wizualnych przyjemności będziemy mogli spodziewać się w nowym sezonie? Tego powinniśmy dowiedzieć się już wkrótce.

Na poniższym ujęciu ujrzymy, jak wyglądają rycerze Nilfgaardu. Jak zapowiadano ich zbroje uległy znaczącej modyfikacji - nie nawiązują one już do ziemistych i błotnistych form, a bardzo przypominają metalowe pancerze z charakterystycznymi zdobieniami, które widzieliśmy w grze polskiego studia.

Źródło: Twitter:RedanianIntel

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych