The Legend of Zelda: Skyward Sword HD na pierwszych porównaniach. Jak bardzo zmieniła się gra z 2011 roku?

News
2684V
The Legend of Zelda: Skyward Sword HD na pierwszych porównaniach. Jak bardzo zmieniła się gra z 2011 roku?
Iza Łęcka | 18.02.2021, 08:14

W listopadzie Nintendo będzie mogło świętować dekadę od premiery The Legend of Zelda: Skyward Sword, ale jeszcze przed tym wydarzeniem na rynku pojawi się ulepszona wersja produkcji. Sprawdźcie pierwsze porównania prezentujące pracę wykonaną przez deweloperów Nintendo. 

Wczorajszy Nintendo Direct nie przyniósł oczekiwanego zwiastuna The Legend of Zelda: Breath of the Wild II, jednak na otarcie łez Japończycy zapowiedzieli The Legend of Zelda: Skyward Sword HD. Produkcja zadziała w 60 klatkach na sekundę, otrzyma graficzne ulepszenia, a  deweloperzy musieli dostosować rozgrywkę do możliwości wszystkich Nintendo Switchów, zapewniając między innymi zbliżone sterowanie za pomocą Joy-Conów. 

W Sieci pojawiły się już pierwsze porównania, które pokazują efekty prac wykonanych przez twórców Nintendo. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że Skyward Sword HD nie będzie pełnym odświeżeniem, jednak przygody Linka mają tak dużą bazę fanów, że na pewno znajdzie się wielu chętnych do powrotu na Skyloft. Big N zapowiedziało, że walki będą odznaczały się znacznie większą płynnością. 

Pamiętajmy, że Japończycy, korzystając z okazji, przedstawili także tematyczne Joy-Cony.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper