Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2021 18:41
Baldur's Gate 3
780V

Baldur's Gate 3 prezentuje nowości i ulepszenia. Zobaczcie pokaz „największego patcha” w historii gry

Larian Studios zaprasza graczy na wielką prezentację kolejnej aktualizacji do Baldur's Gate 3. Twórcy zapowiadają znaczącą rozbudowę gry i chcą ponownie opowiedzieć o progresie w pracach nad oczekiwaną produkcją. Zobaczcie prezentację.

O godzinie 19:00 rozpocznie się relacje live-stream, która skupi się na zaprezentowaniu nowości z Baldur's Gate III. Twórcy opowiedzą o wyeliminowanych błędach, wspomną o rozwoju niektórych elementów oraz potwierdzą przygotowane nowości.

Larian Studios ujawniło już, że wydarzenie będzie pełne ważnych ogłoszeń i podczas prezentacji poznamy wszystkie „sekrety największego patcha do gry”. Według plotek deweloperzy mają ujawnić dzisiaj znaczącą rozbudowę produkcji, która ma zachęcać do rozgrywki wszystkich graczy – nawet osoby, które nie są specjalnie zainteresowane płaceniem za pozycje we Wczesnym Dostępie.

Trudno powiedzieć, co dokładnie przygotowali twórcy, ale jeśli nie macie większych planów – włączcie relację o 19:00. Po zakończeniu transmisji na naszym portalu pojawi się podsumowanie szczegółów ujawnionych przez Larian Studios.

Nie jesteście pewni, czy warto zagrać w Baldur's Gate 3? Sprawdźcie wrażenia Mateusza.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Baldur's Gate Baldur's Gate III Larian Studios