Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.02.2021 12:20
NieR Re[in]carnation debiutuje w Japonii. Prace nad angielską wersją i przeprosiny twórcy
1418V

NieR Re[in]carnation debiutuje w Japonii. Prace nad angielską wersją i przeprosiny twórcy

W tym tygodniu NieR Re[in]carnation wskoczy do cyfrowej dystrybucji w Japonii. Co z premierą angielskiej wersji językowej gry?

Square Enix uruchomiło już opcję preloadu NieR Re[in]carnation - dotyczy to jednak wyłącznie rynku japońskiego. Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni mogą już teraz pobrać NieR Re[in]carnation poprzez AppStore i Google Play, tak by nie tracić ani chwili w momencie premiery gry, czyli 18 lutego 2021 r.

Oba systemy dystrybucji posiadają blokadę regionalną, więc nie da się normalnie pobrać gry, mieszkając np. Europie. Można oczywiście próbować obejść te ograniczenie posiadając smartfon z Androidem poprzez wykorzystanie QooApp, które pozwala na instalowanie programów niezależnie od regionu, z którego pochodzą. Nie zapewni to nam jednak angielskiej wersji językowej gry, która nie została jeszcze przygotowana.

Co zatem z resztą świata? Niestety Square Enix nie zapewni nam równoczesnej, globalnej premiery NieR Re[in]carnation, a to ze względu na fakt, że nadal prowadzone są prace nad angielskim tłumaczeniem i dubbingiem dialogów. Deweloperzy NieR Re[in]carnation w wydanym komunikacie przeprosili fanów za to, że muszą trochę poczekać na angielskie tłumaczenie gry.

"Aktualnie prowadzimy angielskie tłumaczenie NieR Re[in]carnation, nagrywając wszystkie głosy postaci po angielsku. Planujemy też wprowadzić poprawki bugów, które zapewne ujawnią się po japońskiej premierze. Wszytko po to, by angielskie wydanie znajdowało się w stanie tip-top już w dniu wydania.

Tak jak tylko poznamy daty prerejestracji, poinformujemy was o tym. Przepraszam za długie oczekiwanie i proszę o zrozumienie" - napisał reżyser projektu, Daichi Matsukawa.

Poniżej czeka na was sekwencja otwierająca NieR Re[in]carnation i trochę gameplayu.


Źródło: https://www.dualshockers.com/nier-reincarnation-gameplay-new-details/

Tagi: Applibot NieR Re[in]carnation Square Enix