Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2021 16:30
Mortal Kombat Film
3051V

Mortal Kombat na pierwszych zdjęciach! Zobaczcie ujęcia z oczekiwanego filmu

Na wielki powrót „Mortal Kombat” musimy jeszcze zaczekać, ale już dzisiaj zaprezentowano pierwsze ujęcia z filmu. Ujawnione zdjęcia pokazują znanych wojowników, którzy wezmą udział w wielkim turnieju.

Bardzo długo czekaliśmy na pierwsze materiały z „Mortal Kombat”, ale opublikowane zdjęcia są naprawdę interesujące, ponieważ widzimy tutaj aktorów, którzy mają okazję wcielić się w znanych wojowników.

Mehcad Brooks jako Jackson "Jax" Briggs, Chin Han jako Shang Tsung, Hiroyuki Sanada jako Scorpion, Joe Taslim jako Sub-Zero, Tadanobu Asano jako Raiden, Ludi Lin jako Liu Kang, Sisi Stringer jako Mileena, Josh Lawson jako Kano, Jessica McNamee jako Sonya Blade, Max Huang jako Lung Lao Max i Lewis Tan jako postać o imieniu Cole.

Zdjęcia przedstawiła redakcja EW, która zdradza także pierwsze szczegóły – film rozpoczyna się 10-minutową sekwencją, która przedstawi konflikt dwóch rodów, a akcja została umiejscowiona na długo przed tym, jak Scorpion i Sub-Zero otrzymają swoje moce i staną się znanymi wojownikami.

W filmie występuje także Cole Young – jest to zupełnie nowa postać w świecie Mortal Kombat. Będzie to spłukany zawodnik MMA, który kiedyś był mistrzem. On nie wie nic o swoim pochodzeniu: ma jedynie znak Mortal Kombat na piersi. To samo znamię ma Jax, a Cole ma trafić do świątyni Raidena gdzie spotka: Liu Kanga, Kung Lao i Kano – wszyscy trenują przed turniejem, który zaważy o losach świata.

Film wciąż jest montowany, ale na pewno otrzyma kategorię R, ponieważ przedstawione sceny (w tym Fatality!) są bardzo brutalne. Warto przypomnieć, że „Mortal Kombat” w kwietniu trafi do HBO Max i wybranych kin.

Mortal Kombat film - 1

Mortal Kombat film - 2

Mortal Kombat film - 3

Mortal Kombat film - 4

Mortal Kombat film - 5

Mortal Kombat film - 6

Mortal Kombat film - 7

Główny profil Mortal Kombat dodał jeszcze raz fotki i dorzucił jedną dodatkową:

Źródło: https://ew.com/movies/mortal-kombat-first-look-lewis-tan-joe-taslim-hiroyuki-sanada/x`

Tagi: film mortal Mortal Kombat