Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.02.2021 10:21
Control: Ultimate Edition z patchem. Remedy bada przyczynę ciągłego zawieszania na Xbox Series X|S
1352V

Control: Ultimate Edition z patchem. Remedy bada przyczynę ciągłego zawieszania na Xbox Series X|S

Niestety okazało się, że głośno zapowiadana aktualizacja next-genowa Control ma poważne problemy z działaniem na Xbox Series X. To ma się zmienić dzięki patchowi.

Control: Ultimate Edition zawiesza się w obecnym stanie średnio co 30 minut na Xbox Series X. O problemie pisaliśmy szerzej w tym miejscu.

Już dzisiaj ta spora niedogodność ma zostać rozwiązania. Thomas Puha z Remedy napisał na Twitterze, że w środę ma zostać wydana aktualizacja Control: Ultimate Edition, która w pewnym stopniu naprawi działanie gry na Xbox Series X.

"Oczekujcie aktualizacji Control Ultimate Edition w środę - na PS5 i Xbox Series X/S. Patch naprawia część problemów z zawieszaniem na X/S i bugi związane z wykonywaniem misji".

Wygląda na to, że patch nie rozwiąże wszystkich problemów występujących na XSX i XSS. Deweloper zapowiedział że studio pracuje obecnie z Microsoftem nad rozpoznaniem źródła problemów i że ich rozwiązanie znajduje się obecnie w fazie testów.

"Szukamy źródła zawieszania na Series X/S wspólnie z Microsoftem. Rozwiązanie znajduje się obecnie w fazie testów. To byłaby oddzielna aktualizacja, którą opublikujemy później. Już niedługo więcej szczegółów na ten temat" - napisał pracownik Remedy.

Jak Control zachowuje się na waszych konsolach Xbox Series X/S? Czy też borykacie się z ciągłym zawieszaniem gry?


Źródło: https://wccftech.com/new-control-update-ps5-xsx-crashes-missions/

Tagi: 505 Games Control Control Ultimate Edition Remedy Entertainment