Call of Duty: Guerrilla Warfare zadebiutuje w 2021 roku? Twórcy mogą zaskoczyć umiejscowieniem wydarzeń

News
2685V
Call of Duty: Guerrilla Warfare zadebiutuje w 2021 roku? Twórcy mogą zaskoczyć umiejscowieniem wydarzeń
Wojciech Gruszczyk | 16.02.2021, 16:30

Call of Duty 2021 zadebiutuje na rynku w okolicy listopada, ale już teraz Tom Henderson zasugerował nazwę Call of Duty Guerrilla Warfare. Kolejni informatorzy zdradzili umiejscowienie wydarzeń. Za tytuł odpowiada Sledgehammer Games.

Activision potwierdziło świetne wyniki serii Call of Duty, ale możecie mieć pewność, że pod koniec 2021 roku na rynku pojawi się kolejna odsłona cenionej i niezwykle dochodowej serii. W sprawie gry już teraz wypowiedział się Tom Henderson, który jest jednym z cenionych informatorów związanych z marką Call of Duty.

Tom Henderson zasugerował, że Call of Duty 2021 będzie nosić tytuł Call of Duty: Guerrilla Warfare, co jest w sumie interesujące biorąc pod uwagę, że to Sledgehammer Games będzie opracowywać grę. Twórcy wracają do uniwersum Activision:

Jednocześnie TheGamingRevolution oraz Call Of Duty: ModernWarzone potwierdzili umiejscowienie wydarzeń – akcja ma zaprowadzić graczy do około 1950 roku i ma przedstawić wydarzenia z wojny koreańskiej, która odbywała się w latach 1950-1953. W wydarzeniach brały udział Korea Północna, Chiny i ZSSR przeciwko Korei Południowej oraz Siłom ONZ.

Warto przypomnieć, że seria Call of Duty w 2020 roku zarobiła gigantyczną kwotę dzięki mikrotransakcjom i DLC.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-call-of-duty-guerilla-warfare-coming-in-2021-20210216

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper