Nintendo Direct zapowiedziany! 50-minut o nowych grach i aktualizacjach dla produkcji z Nintendo Switcha

Gry
2101V
Nintendo Direct zapowiedziany! 50-minut o nowych grach i aktualizacjach dla produkcji z Nintendo Switcha
Wojciech Gruszczyk | 16.02.2021, 15:09

Nintendo właśnie potwierdziło krążące od kilku dni plotki. Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się duży Nintendo Direct, podczas którego otrzymamy mnóstwo informacji dotyczących nowych produkcji zmierzających na rynek oraz firma przedstawi aktualizacje do wcześniej wydanych tytułów. To będzie 50-minut dla fanów Nintendo.

Nintendo właśnie potwierdziło świetną wiadomość. Nadciąga duży Nintendo Direct, podczas którego poznamy plany korporacji na pierwsze miesiące 2021 roku. Firma potwierdza, że zapewni graczom około 50 minut informacji, które będą skupione na aktualizacjach takich tytułów jak Super Smash Bros. Ultimate oraz na najbliższych premierach na Nintendo Switcha.

Dalsza część tekstu pod wideo

To pewnie właśnie na tym wydarzeniu poznamy szczegóły tajnych tytułów, o których wspominaliśmy kilka godzin temu. Warto zwrócić uwagę, że będzie to pierwszy, pełny Nintendo Direct od 4 września 2019 roku. W następnych miesiącach Nintendo spotykało się z graczami, ale oferowało mniejsze przeglądy skupione na poszczególnych grach lub mniejszych pozycjach.

Co możemy zobaczyć? W Sieci pojawiają się plotki o kolekcji The Legend of Zelda, nowym projekcie studia Monolith, Personie 5 lub serii Kingdom Hearts... Ale czy faktycznie doczekamy się aż takich ogłoszeń? Opcji jest sporo.

Z tego miejsca zapraszam naszych czytelników na wydarzenie – jak zawsze na PPE znajdziecie pełną relację z Nintendo Directa. Startujemy o 23:00.

Źródło: Twitter: NintendoEurope

Komentarze (86)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper